برگزاری انتخابات انجمن شعر زاهدان / داود صیاد رئیس انجمن شعر شد 
برگزاری انتخابات انجمن شعر زاهدان / داود صیاد رئیس انجمن شعر شد 
با برگزاری انتخابات هیات مدیره انجمن شعر با حضور شاعران و نویسندگان داود صیاد به عنوان رئیس انجمن شعر زاهدان انتخاب شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی دیار عیار، انتخابات انجمن شعر زاهدان با حضور معاون فرهنگی و رسانه ای، مدیر حراست، رئیس کارگروه فرهنگی و ناظر انجمن های ادبی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، شاعران و نویسندگان در سالن اجتماعات فرهنگ سرای جوان زاهدان برگزار شد.

پس از برگزاری فرآیند انتخابات اعضای هیات مدیره انجمن شعر به ترتیب آرا ۱- عباسعلی صباغ زاده ۲_ علیرضا باقری ۳ – داود صیاد ۴- دکتر محمدرضا بهاری ۵- عبدالرحمن حواشی انتخاب شدند سپس با برگزاری جلسه ی هیات مدیره، داود صیاد به عنوان رئیس انجمن شعر و ادب زاهدان انتخاب شد.

داود صیاد از شاعران جوان استان است که سابقه ای نزدیک به دو دهه عضویت در انجمن های ادبی را در کارنامه ی خود دارد و شعر را در انجمن ادبی آزاد سرو زابل آغاز کرده است .

وی برگزیده چندین جشنواره شعر کشوری و برگزیده نخستین جشنواره بومی سروده های استان و همچنین موسس و دبیر اجرایی انجمن شعر دشتیاری چابهار در سال ۸۹ بوده است.

داود صیاد دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات است و پیش از این مدیریت سازمان دانش آموزی استان، مدیریت آموزش و پرورش ناحیه ۲ زاهدان، مدیر مجتمع آموزشی و پرورشی را نیز درکارنامه ی اجرایی خود داراست.

وی دارای مدرک فوق ممتاز از انجمن خوشنویسان ایران است و علاوه بر خوشنویسی و شعر، عضو خانه ی مطبوعات و فعال رسانه ای با سابقه ای بیش از بیست سال است.

اعضای هیات مدیره انجمن شعر برای دوسال انتخاب می شوند.