بازیکنان تیم فوتبال خاش در شهرستان زابل تیم داوری را کتک زدند
بازیکنان تیم فوتبال خاش در شهرستان زابل تیم داوری را کتک زدند
در جام حذفی فوتبال سیستان و بلوچستان در شهرستان زابل که بین تیم های فوتبال زابل و خاش برگزار شد، بازیکنان تیم خاش به تیم داوری حمله کزده و داور و کمک داور را کتک زده و به آن‌ها فحاشی کردند.

به گزارش خبرنگار دیار عیار این اتفاق زمانی اتفاق می افتد که تیم فوتبال خاش گل دوم را از تیم زابل دریافت می کند و دو به صفر عقب افتاده است. بازیکنان تیم فوتبال خاش به بهانه نگرفتن خطا از سوی داور، بلافاصله پس از دریافت گل دوم در نیمه دوم بازی، به سوی تیم داوری حمله ور شده و آن‌ها را مورد ضرب و شتم و فحاشی قرار می دهند به گونه ای داور از زمین فرار کرده و بازی نیمه کاره باقی می‌ماند.
این اولین بار نیست که تیم داوری مورد حمله بازیکنان یا تماشاگران قرار می گیرند. به کرات شاهد بوده ایم که تماشاگران با ورود به زمین صحنه های ناخوشایندی را رقم زده اند و تاکنون در این باره اقدامی بازدارنده صورت نگرفته است. عدم برخورد مناسب از سوی هیات فوتبال در ادوار مختلف، علت اصلی افزایش خشونت در زمین فوتبال بوده و باید امیدوار بود در این مورد با ضاربین و تیم خاطی برخورد قانونی صورت پذیرد و موضوع به صورت رفاقتی فیصله داده نشود. پایگاه خبری تحلیلی دیار عیار درصدد است تا به محض ارتباط گرفتن با رییس هیات فوتبال استان جزییات بیشتری را در اختیار خوانندگان قرار دهد.