مدعیان حقوق بشر ناقض حقوق بشر در غزه هستند
مدعیان حقوق بشر ناقض حقوق بشر در غزه هستند
استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه مدعیان حقوق بشر خود ناقض حقوق بشر غزه هستند، گفت: انقلاب اسلامی چون اتکا به خداوند متعال دارد از هیچ قدرتی واهمه‌ای ندارد، بنابراین پشتیبان ملت فلسطین است.

به گزارش خبرنگار دیار عیار، محمد کرمی روز شنبه در اجتماع بزرگ حمایت از مردم مظلوم غزه در میدان آزادی زاهدان، بیان کرد: امروز مردم سیستان و بلوچستان برای همدردی با کودکان و زنان مظلوم فلسطین که در آماج حملات و سلاح‌های رژیم صهیونیستی قرار گرفتند به میدان آمدند.

وی افزود: اسرائیل سال‌ها تلاش کرد تا نسل آینده فلسطین، نسلی باشد که فلسطین و مقاومت را فراموش کنند؛ اما با اراده الهی این نسل قوی‌تر از نسل گذشته در میدان هست و رمز موفقیتشان اتصال به خداوند و وحدت است.

استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: جوانان فلسطینی در عملیات طوفان الاقصی هیمنه پوشالی اسرائیل را در هم شکستند و بیش از گذشته در میدان هستند و قطعاً آینده از آن اسلام است.

وی گفت: امروز امت اسلامی در معرض یک امتحان بزرگ است و آمریکا و انگلیس خبیث با تمام وجود از رژیم صهیونیستی که بیش از ۷۰ سال هست مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین را مورد ظلم قرار داده حمایت می‌کند، امروز همه دنیا می‌بینند کسانی که دم از حقوق بشر و دفاع از زنان و کودکان می‌زنند گفتارشان تنها شعاری بیش نیست و دولت‌های غربی با تمام وجود با اینکه ۱۲ هزار کودک و زن فلسطینی بی‌گناه به خاک و خون کشیده شدند به راحتی از اسرائیل حمایت می‌کنند.

کرمی تصریح کرد: شورای امنیت و قطعنامه‌ها هیچ اثری ندارد و رژیم سفاک اسرائیل به آنها اهمیتی نمی‌دهد با این وجود دم از دموکراسی و آزادی می‌زنند آیا این آزادی است؟ اینها تنها به دنبال خواسته و منافع خود هستند و به خاک و خون کشیدن ملت‌های برای آنها اهمیتی ندارد.

وی رمز پیروزی رزمندگان و ملت فلسطین را توکل بر خدا، صبر و تلاش دانست و افزود: هنگامی که اراده الهی به هر کاری تعلق گیرد حتی اگر همه قدرت‌های دنیا نیز جمع شوند هیچ کاری از آنها ساخته نخواهد بود، حماس و گروه‌های اسلامی با وحدت بینشان بزرگ‌ترین ضربه را به رژیم غاصب صهیونیستی زدند و این حمایت الهی است که اسرائیل با همه ادعاها در مورد سیستم‌های اطلاعاتی‌اش و با کشیدن دیوار دور خودشان نمی‌تواند از خودشان محافظت کند.

استاندار سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی چون اتکا به خداوند متعال دارد و چون عنایت الهی است، با قدرت در مقابل دشمنان ایستاده؛ چون کسی که خداوند را دارد؛ یعنی کل عالم را دارد و از هیچ قدرتی واهمه‌ای ندارد، بنابراین کف میدان اعلام کرد پشتیبان ملت عزیز فلسطین است.

وی با بیان اینکه امروز باید همگان هم صدا و همدل برای حمایت از مردم فلسطین در کنار یکدیگر باشیم، افزود: آینده از آن امت اسلامی است این وعده الهی و نوید قرآن بوده و ما به وعده‌های الهی باور داریم.