مسابقه دوی همگانی بانوان در زاهدان برگزار شد
مسابقه دوی همگانی بانوان در زاهدان برگزار شد
همایش بزرگ دوی همگانی ۱۰۰۰ نفری بانوان با استقبال باشکوه و چشمگیر خانواده‌های ورزش دوست زاهدانی در مجموعه دهکده المپیک برگزار شد.

به گزارش دیار عیار، مسابقه بزرگ دوی همگانی تحت عنوان «زاهدان من» ویژه بانوان به مناسبت گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر، با حضور بیش از ۱۰۰۰ دختر دوومیدانی‌ کار در زاهدان برگزار شد و روز تاریخی دیگری در ورزش همگانی استان رقم خورد که چشم‌انداز روشنی برای ترویج و توسعه ورزش همگانی در کلانشهر زاهدان خواهد بود.

در این رویداد باشکوه جوایز نفرات برتر با حضور مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان، اعضای شورای اسلامی کلانشهر زاهدان، دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، رئیس و اعضای هیات‌های ورزش همگانی و دوومیدانی استان و جمعی از مسئولان اهدا شد.

رقابت جذاب و دیدنی دختران و بانوان دوومیدانی کار در مسافتی به طول شش کیلومتر برای کسب مقام برتر و دریافت جوایز نقدی ارزنده فضای پرشور و نشاط در محل دهکده ورزشی المپیک شهرستان زاهدان ایجاد کرده بود.

جوایز نفر اول تا پنجم این رقابت به ترتیب پنج تا یک میلیون تومان بود؛ همچنین ۱۰ جایزه ۵۰۰ هزار تومانی نیز به‌صورت قرعه‌کشی به سایر شرکت کنندگان در همایش اهدا شد.

این رویداد با مشارکت مجموعه استانداری، اداره کل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان، سپاه سلمان استان، اداره کل صدا و سیما استان، فرمانداری، اداره ورزش و جوانان شهرستان زاهدان، سازمان بسیج ورزشکاران استان و هیات های ورزشی همگانی و دوومیدانی استان برگزار شد.