اعزام ۱۳ کاروان از سیستان و بلوچستان به سرزمین وحی
اعزام ۱۳ کاروان از سیستان و بلوچستان به سرزمین وحی
مدیرکل فرودگاه‌های سیستان و بلوچستان گفت: تعداد یک‌هزار و ۵۷۷ زائر از فرودگاه بین المللی زاهدان در قالب ۱۳ کاروان راهی سرزمین وحی می‌شوند.

به گزارش دیار عیار، مهدی خسروی بنجار روز دوشنبه با بیان اینکه اولین پرواز حجاج فرودگاه بین‌المللی زاهدان را به مقصد جده ترک کرد، اظهار کرد: بار دیگر توفیق خدمتگزاری به زائران بیت الله الحرام فرصتی مغتنم برای اداره کل فرودگاه‌های سیستان و بلوچستان به وجود آورد.

وی بیان کرد: اداره کل فرودگاه‌های سیستان و بلوچستان در کیفیت سطح خدمات رسانی به زائران با تلاش تمامی ارگان‌ها و نهادهای همکار در عملیات حج آمادگی کامل جهت خدمات به زائران خدا را فراهم کرده و امروز ۱۴ خرداد همزمان با سالروز رحلت امام راحل عملیات پذیرش و اعزام زائران انجام شد.

مدیرکل فرودگاه‌های سیستان و بلوچستان ادامه داد: این اداره کل از مدت‌ها قبل برنامه‌ریزی‌های لازم و ارائه تجهیزات و تسهیلات لازم را در فرایند حرکت مسافران فراهم کرده و امروز اولین پرواز از فرودگاه بین‌المللی زاهدان ساعت هشت و ۱۵ دقیقه صبح زاهدان را به مقصد جده ترک کرد.

وی اظهار کرد: در این رابطه یک‌هزار و ۵۷۷ زائر در قالب ۱۳ کاروان با هفت سورتی پرواز به سرزمین وحی اعزام می‌شوند، همچنین ۲ کاروان در قالب یک سرتی پرواز نیز ۲۴۶ زائر بیت الله الحرام را از فرودگاه کنارک به سرزمین وحی می‌رساند.